Mi&Cu Marlonas

marlonas caramel

Pralinė. Karamelizuoti migdolai, padengti lazdyno riešutų ir migdolų pralinė, apibarstyti kakavos milteliais, 80 g.

70 % juodo šokolado gianduja. Karamelizuoti migdolai, padengti 70% juodo šokolado gianduja, apibarstyti kakavos milteliais, 80 g.

Karamelinis šokoladas ir druska. Karamelizuoti migdolai, padengti karamelės skonio šokoladu su trupučiu druskos, apibarstyti kakavos milteliais, 80 g.70 % kavos skonio juodas šokoladas. Karamelizuoti migdolai, padengti 70% kavos skonio juodu šokoladu, apibarstyti kakavos milteliais, 80 g.

Pralinė be pridėtinio cukraus. Sūdyti migdolai, padengti lazdyno riešutų ir migdolų pralinė, apibarstyti kakavos milteliais, 80 g.

Gianduja be pridėtinio cukraus. Sūdyti migdolai, padengti 70% juodo šokolado gianduja, apibarstyti kakavos milteliais, 80 g.

Mi&Cu Gourmet įkūrė šokolado meistrai broliai Miret Cudié. Saldumynai gaminami tik iš aukščiausios kokybės ingredientų (pavyzdžiui, naudojami tik “Marcona” migdolai). Mi&Cu Gourmet pavyksta išgauti tiek tradicinius, tiek neįprastus, bet labai derančius skonius, todėl nenuostabu, kad saldumynai sulaukė pripažinimo ne tik Ispanijoje, bet vertinami ir kitose pasaulio šalyse.

micu marlonas