Mi&Cu Desserts

red velvel

MiCu sukūrė šokoladinius saldainius, kurie atkartoja garsiausių desertų skonį.

  • Red Velvet. Raudonasis aksomas – tortas, laikomas amerikietiška klasika. Žymus ir mėgstamas dėl savo nuostabios, išskirtinės spalvos bei švelnaus, drėgno, minkšto it aksomas biskvito.
  • Tiramisú. Tiramisú – vienas populiariausių pasaulyje desertų, kuriam retas gali atsispirti. Jei esate iš tų, kurie visada palieka vietos desertui, šis šokoladas kaip tik jums.Tradicinis itališkas desertas virto šokoladu, kad pamalonintų jūsų gomurį maskarponės, biskvito ir kavos skoniu.
  • Brownie. Šokoladiniai saldainiai, kurių įkvėpimo šaltinis yra populiariausias šokoladinis pyragas pasaulyje. Nustebinkite šeimą, draugus ar pačius save. Išbandykite juos! Pamatysite, kaip šokoladinio pyrago skonis iškils jūsų atmintyje.

Kilmės šalis: Ispanija.

Mi&Cu Gourmet įkūrė šokolado meistrai broliai Miret Cudié. Saldumynai gaminami tik iš aukščiausios kokybės ingredientų (pavyzdžiui, naudojami tik “Marcona” migdolai). Mi&Cu Gourmet pavyksta išgauti tiek tradicinius, tiek neįprastus, bet labai derančius skonius, todėl nenuostabu, kad saldumynai sulaukė pripažinimo ne tik Ispanijoje, bet vertinami ir kitose pasaulio šalyse.