Cortijo De Suerte Alta Seleccion Familiar

Ekologiškas superior kategorijos ypač tyras šalto spaudimo alyvuogių aliejus.

Kilmės šalis: Ispanija.

Gaminamas iš Picual ir Arbequina veislės alyvuogių. Picual renkamos nuo 10-40 metų amžiaus, o Arbequina – nuo 5 metų amžiaus alyvmedžių. Picual alyvuogės suteikia šiai veislei būdingo kartumo, atsirandančio dėl didelio natūralių antioksidantų kiekio, o aromatas primena pomidorus ir žalius alyvmedžio lapelius. Arbequina alyvuogėms būdingas salsvumas. SELECCIÓN FAMILIAR – subalansuotas, vidutinio intensyvumo aliejus, turintis žalių obuolių ir bananų aromato.

Ypatingos savybės, išskiriančios aliejų iš kitų:

  • Alyvuogės apdirbamos per tris valandas nuo skynimo.
  • Aliejus gaminamas tik iš ekologiniame ūkyje augančių alyvuogių.
  • UE, CAAE, JAV, Japonijos ir Kinijos suteikti organinės veiklos sertifikatai garantuoja aliejaus kokybę bei rūpinimąsi aplinka ir tai, kad jame nėra jokių cheminių produktų.

Ypač tyras Cortijo de Suerte Alta alyvuogių aliejus yra tikros alyvuogių sultys, jis išlaiko visus turimus antioksidantus ir vitaminus. Antioksidantai aliejui suteikia kartoką ir aštroką prieskonį – tai savybė, būdinga aukštą šių elementų kiekį turintiems aliejams. Visas išgautas aliejus yra mažesnio nei 0,2° rūgštingumo. Dėl aukšto mononesočiųjų riebalų lygio gali ištverti net 180°C kepimo temperatūrą, kur kas aukštesnę, nei kiti aliejai.

Aliejus žymimas SIQEV ženklu, tai asociacijos, vienijančios gamintojus, vartotojus ir ekspertus aukščiausios kokybės įvertinimas.

Aliejus žymimas DOP Baena – saugomos kilmės vietos nuorodos – ženklu.

Cortijo de Suerte Alta Coupage Natural yra pelnęs tarptautinį pripažinimą, gavęs gausybę apdovanojimų ir medalių tarptautinėse parodose ir prestižiškiausiuose konkursuose.