Cortijo de Suerte Alta Picual en Envero

Ekologiškas superior kategorijos ypač tyras šalto spaudimo alyvuogių aliejus iš Ispanijos.

Gaminamas iš Picual alyvuogių, skinamų lapkričio mėnesį, kuomet alyvuogės yra “envero” – optimaliausiame sunokimo laipsnyje, o alyvuogių spalva yra panaši į butelio, į kurį išpilstomas, spalvą. Picual alyvuogė turi didžiausią antioksidantų kiekį, todėl yra skaitoma sveikiausia. Aliejaus skonis vaisiškas ir kartus su citrinų, pomidorų, žalių migdolų natomis.

Ypatingos savybės, išskiriančios aliejų iš kitų:

  • Alyvuogės apdirbamos per tris valandas nuo skynimo.
  • Aliejus gaminamas tik iš ekologiniame ūkyje augančių alyvuogių.
  • UE, CAAE, JAV, Japonijos ir Kinijos suteikti organinės veiklos sertifikatai garantuoja aliejaus kokybę bei rūpinimąsi aplinka ir tai, kad jame nėra jokių cheminių produktų.

Ypač tyras Cortijo de Suerte Alta Picual en Envero alyvuogių aliejus yra tikros alyvuogių sultys, jis išlaiko visus turimus antioksidantus ir vitaminus. Antioksidantai aliejui suteikia kartoką ir aštroką prieskonį – tai savybė, būdinga aukštą šių elementų kiekį turintiems aliejams. Visas išgautas aliejus yra mažesnio nei 0,2° rūgštingumo. Dėl aukšto mononesočiųjų riebalų lygio gali ištverti net 180°C kepimo temperatūrą, kur kas aukštesnę, nei kiti aliejai.

Aliejus žymimas SIQEV ženklu, tai asociacijos, vienijančios gamintojus, vartotojus ir ekspertus aukščiausios kokybės įvertinimas.

Aliejus žymimas DOP Baena – saugomos kilmės vietos nuorodos – ženklu.

Cortijo de Suerte Alta Picual en Envero yra pelnęs tarptautinį pripažinimą, yra gavęs gausybę apdovanojimų ir medalių tarptautinėse parodose ir prestižiškiausiuose konkursuose.

Pakuotės: 250 ml, 500 ml, 1 l.